PANDHY’S™ SPAROMA MASSAGE & BATH SALT

Połączenie mineralnej dobrze rozpuszczalnej soli do kąpieli pochodzącej z Morza Panońskiego, w 100% naturalnej, wolnej od jakiejkolwiek obróbki chemicznej oraz specjalnego olejku aromatycznego, powstałe w oparciu o sekretną recepturę. Preparat doskonały do odprężenia, odstresowania, łagodzi bóle mięśni i stawów wywołane zmęczeniem i różnego rodzaju przeciążeniem. Ujędrnia i odmładza skórę. Słony peeling polecamy zarówno do zabiegów w salonach kosmetycznych, jak i stosowania w domowej pielęgnacji. Niezwykle skuteczny też w słonej kąpieli nasiadowej.

NASZA RADA: doskonałym rozwiązaniem pomagającym w ługowaniu organizmu jest kąpiel nasiadowa z zastosowaniem preparatu lub stosowanie do kąpieli i mycia po prostu soli PANDHY’S™ SPAROMA zamiast mydła!

Peeling: osiągniesz doskonały i szybki efekt, jeżeli 1-2 razy w tygodniu wykonasz olejkowo-słony peeling. W tym celu nałóż na dłoń grudkę Mineralnej Soli do Kąpieli i Masażu PANDHY’S™ SPAROMA i nacieraj nią delikatnie, lecz dokładnie skórę. Uważaj, aby sól się nie rozpuściła, lecz zachowała szorstką, gruboziarnistą strukturę. Po zabiegu należy spłukać skórę dużą ilością ciepłej wody, a rytuał zakończyć nawilżaniem.

skład (INCI): MINERAL SALT, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, CANANGA ALTERNIFOLIA OIL, MELALEUCA ALTERNIFOLIA OIL, CHAMOMILLA RECUTITA OIL