PANDHY’S™ SKIN RENEW REMEDY MASSAGE OIL

Naszą mieszankę olejków polecamy głównie do zabiegów antycellulitowych w salonach kosmetycznych i w domu. Wszystkie jej składniki to znani i uznani „mordercy cellulitu” oraz substancje regenerujące skórę. Olejek cytrynowy stymuluje komórkową przemianę materii i krążenie krwi. Fenkuł włoski jest katalizatorem oczyszczania organizmu z toksyn, poprawia także napięcie mięśni. Olejek cyprysowy reguluje natłuszczenie skóry i wzmacnia tkankę łączną. Olejek pomarańczowy wzmaga krążenie limfy i zapobiega gromadzeniu się wody w tkankach.
NASZA RADA: ekspresowa pielęgnacja skóry – delikatne lecz dokładne oczyszczenie skóry mieszanką w proporcji 1:1 Soli PANDHY’S™ Sparoma i Pianki do Mycia PANDHY’S™ SigmaLine. Następnie masaż olejkiem SkinRenew Remedy tzw. „problematycznych” partii skóry to miejscowa terapia dająca sama w sobie zadowalające efekty. Jest też doskonałym uzupełnieniem kuracji antycellulitowej przeprowadzonej w salonie kosmetycznym.

skład (INCI): ARMENIACA VULGARIS OIL, CITRUS AURANTIUM AMARA OIL, CITRUS LIMONUM OIL, CUPRESSUS SEMPERVIRENS OIL, FOENICULUM VULGARE (ÉDESKÖMÉNY) OIL