PANDHY’S™ S.O.S SERIES – PURITY SERUM

Lecznicze serum do cery trądzikowej, podrażnionej czy problematycznej. Wyjątkowa kombinacja oleista na bazie oleju z czarnuszki i konopi. Olej z czarnuszki stosowany jest głównie ze względu na jego silne działanie antyseptyczne. Olej z konopi jest niezwykle bogaty w linolen (LA) oraz kwas gamma-linolenowy (GLA), będący kwasem wielonienasyconym. Kwas gamma-linolenowy jest ważnym składnikiem ścianki komórkowej. Wykorzystywany jest także w leczeniu stanów zapalnych stawów, zmian zapalnych i wrzodów. Badania kliniczne wykazały, że jednoczesne zastosowanie LA i CLA daje doskonałe wyniki w leczeniu trądziku.

Ważną rolę odgrywa azulen pozyskany z rumianka błękitnego i olejek z drzewa herbacianego ze względu na ich działanie bakteriobójcze, antyseptyczne i przeciwgrzybicze.

NASZA RADA: W przypadku trądziku super efekt możesz osiągnąć stosując maseczkę z cukru do masażu PANDHY’S™ z dodatkiem Serum Purity, w której do zabiegu włączymy także dobroczynne działanie glikozy. Zalecamy stosowanie oleju na noc, na podrażnionych powierzchniach skóry. Co więcej, dodając po jednej kropli preparatu do kremu na dzień przez cały dzień odczuwać będziesz jego kojący, leczniczy efekt.

skład (INCI): NIGELLA SATIVA (BLACK CUMIN) SEED OIL , CANNABIS SATIVA (HEMP) SEED OIL , ARACHIS HYPOGAEA (PEANUT/FÖLDIMOGYORÓ) OIL , MELALEUCA ALTERNIFOLIA (TEA TREE) LEAF OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT